Cisco Firewall

cisco gegicomtr

İnternete güvenli bir şekilde bağlanma imkanı veren üretilmiş cihazlara Cisco denir. Özellikle firewall (güvenlik duvarı) sayesinde internetten gelecek olan tehlikelere karşı güçlü bir önlem alma şansı elde edilir. Bu konuda birçok farklı tehlikeye karşı savunmasız olan bilgisayarlar için, pek çok farklı unsura karşı koruma potansiyeli oluşturmaktadır. Dünya üzerinde internete erişim sağlamak için bireysel veya kurumsal her firmanın ve şahsın kullandığı router, switch gibi ürünlerin büyük çoğunluğu Cisco tarafından üretilmiştir. Birileri ağ (network) dediği anda akıllara Cisco gelir.

Cisco Neden Önemlidir?

Cisco aynı zamanda bir sertifikasyon olarak da ifade edilebilir. İnsanların iş hayatında anında kullanabilecekleri, hayata geçirebilecekleri bilgi kazanımını sağlar. Böylece bireyler iş hayatına daha etkin biçimde adapte olma imkanı kazanır. Gerçek hayata dayalı proje örnekleri bu konuda ele alınır ve sertifika sayesinde kolayca hazırlanabilir. Üstelik bütün bu unsurlar tamamen güvenli bir yapı altında gerçekleştirilmektedir.

Cisco Ne İşe Yarar?

Bireylerin iş hayatına çok hızlı bir şekilde adapte olmalarını sağlamak açısından Cisco sertifikasyonları büyük öneme sahiptir. Diğer yandan internet protokolü kapsamında etki bir güvenlik duvarı oluşturulur. Bu da yapılacak farklı iş alanlarındaki projeler konusunda, daha güvenli bir biçimde çalışma olanağı sağlar. Bu durum gerçek hayata dayalı projeler ile beraber ayrıca laboratuvar çalışmaları noktasında önemli bir potansiyel teşkil eder. Özel olarak hazırlanmış sistem yapısı altında Cisco şirketi kapsamında bu sertifikasyonlar hazırlanır.

 

LİSANS, KURULUM VE DESTEK İHTİYAÇLARINIZ İÇİN satis@gegi.com.tr ÜZERİNDEN TEKLİF ALABİLİRSİNİZ.

Cisco Ürünlerinde 60 Günlük Çek ve Kredi Kartına Vade Farksız Taksit Ödeme Seçeneklerimiz için destek@gegi.com.tr‘den bizimle irtibata geçebilirsiniz.