VINCHIN BACKUP & RECOVERY

VINCHIN BACKUP & RECOVERY

 

Vinchin, işletmeler için profesyonel bir veri koruma çözümleri sağlayıcısıdır. Özel bulut, genel bulut ve hibrit bulut ortamları için bir dizi veri yedekleme, anında kurtarma ve saha dışı DR çözümleri sunar.

Vinchin tarafından kendi geliştirdiği yeni nesil VM yedekleme çözümü olan Vinchin Backup & Recovery, VMware, XenServer / XCP-ng, Hyper-V, RHV / oVirt, OpenStack, Sangfor HCI, Oracle OLVM ve Huawei FusionCompute (Xen Tabanlı) gibi sanal platformları destekler. Hatalı çalışmalar, virüsler, saldırılar, donanım arızaları, doğal afetler, savaşlar vb. Nedeniyle kritik iş verilerinin kaybolmasını önler. Çince, İngilizce, Almanca, Çekçe vb. Dilleri desteklemektedir.

Vinchin yedekleme çözümleri 100’den fazla ülkede kullanılmaktadır. KOBİ’lerden büyük ölçekli işletmelere kadar kamu, telekomünikasyon, sağlık hizmetleri, eğitim, finans, BT hizmetleri, üretim, askeri sanayi gibi 20’den fazla sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Yeni Nesil Sanal Makine Yedekleme Yazılımı

Vinchin Backup & Recovery, dünyanın en iyi sanallaştırma satıcıları tarafından övgüyle karşılandı ve VMware Ready, Citrix Ready, Red hat certified Technology vb. dahil olmak üzere sertifika aldı. Sanallaştırma ortamlarınızı korumak ve proje riskini azaltmak için sertifikalı Vinchin yedekleme yazılımından tam olarak yararlanabilirsiniz.

Vinchin Backup & Recovery, sanallaştırma altyapısı ve hatta uygulama sistemlerinin derinliklerinde kapsamlı veri koruması sağlar. Vinchin Backup & Recovery’yi sanal ortamınızda dağıtarak yalnızca tüm VM’lerinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda diğer yedekleme çözümlerine kıyasla bütçenizi de korursunuz.

·       %100 Güvenilir Yedekleme Çözümü

Sektörün lider sanallaştırma satıcıları tarafından onaylanan Vinchin Backup & Recovery, % 100 kararlı ve güvenilir bir yedekleme yazılımı olduğunu kanıtlıyor.

·       Yüksek Performans Ve DR

Yedeklerinizi yerelde, uzakda hatta sıfıra yakın iş kesintisiyle hızlı yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma ile bulutta koruyun.

·       Hızlı Destek

Herhangi bir servis talebini çok hızlı geri dönüş, ve yurtdışı 7 x 24 destek imkanı. Bekleme süresini en aza indirin, kullanıcı deneyimi akıcılığını en üst düzeye çıkarın.

·       60 Gün Boyunca Ücretsiz Deneme Ve Ücretsiz Satış Öncesi Destek

Tüm özellikleriyle 60 günlük ücretsiz deneme sürümü. POC ve Demo için ücretsiz kurulum ve yapılandırma desteği aynı zaman da ürünü satın almadan önce tam olarak olarak değerlendirme imkanı.

 

Destek almak için müşteri temsilcinizle görüşebilirsiniz. Tıklayınız.

Yorumlarınızı Bekliyoruz