IdeaPad 5 (15, AMD)

İhtiyacınız olan son şey, web kameranız aracılığıyla hayatınızı gözetleyen bir bilgisayar korsanıdır, bu yüzden IdeaPad 5, görünmek istemediğinizde kamerayı engelleyen fiziksel bir gizlilik kapağı ile donatılmıştır. Yapışkan notların kullanımı önceki nesilde kaldı. Ayrıca, açma kapama düğmesindeki parmak izi okuyucusuyla, IdeaPad’inizi biyometrik imzanızı algılamadığı sürece uyanmayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu bilinçli güvenlik özellikleri IdeaPad 5’i akıllı bir seçim haline getirir.

Taze boya işçiliği

IdeaPad 5, taşıdığınız tipik soğuk plastik veya metal dizüstü bilgisayardan çok farklıdır; bir moda aksesuarıdır. IdeaPad 5, kumaş benzeri bir his yaratan dayanıklı bir boya ile makine yüzeyinde yumuşaklık ve rahatlık hissi veren, ayrıntıya dikkat çeken yeni bir özellikle tasarlandı.

 

Sonsuz seçenek

IdeaPad 5, cihazlarınızı doğrudan dizüstü bilgisayarınızdan şarj etmek için güç dağıtımına sahip bir USB-C bağlantı noktası ve pilinizi mümkün olan en kısa sürede şarj etmek için Hızlı Şarj Etme gibi bir dizi seçenekle birlikte gelir. Hızlı SSD sürücüler ve çok sayıda bellek seçeneğiyle bu PC, günlük bir dizüstü bilgisayardan daha fazlasıdır.

  • 15.6 inç FHD (1920 x 1080) IPS, 300 nits, sRGB %100
  • 15,6 inç FHD (1920 x 1080) IPS 300 nit, %72 NTSC
  • 15,6 inç FHD (1920 x 1080) IPS, 300 nit, %45 NTSC, On-Cell Touch
  • 15.6″ FHD (1920 x 1080) TN, 250 nits, %45 NTSC, Eye Care
  • Dar kenar (%90 AAR) Üst <7mm, Sol/Sağ 4.3mm, alt <10mm

Yaşam için geliştirildi

Cazip bir dizi standart ve isteğe bağlı özelliğe sahip IdeaPad 5 (15) AMD ile, bilgisayarınızı cep yakmadan istediğiniz kadar akıcı veya güçlü hale getirebilirsiniz. Ve güçlü AMD®Radeon işlemci ile, tüm favori uygulamalarınızı sorunsuz bir şekilde çalıştırırsınız. Dolby Audio&trade’nun zengin sesiyle birlikte en sevdiğiniz TV şovlarını izlemek için mükemmel ayarlanmış hoparlörlerle 15 inç FHD ekranda net görsellerin tadını çıkarın.

 

ThinkVision T32h-20 Monitör

Genel Görünüm

ThinkVision T32h-20 monitör sayesinde, üretkenliğinizi optimize etmekle yetinmeyin. Modern çalışma alanınızı tamamlayan bu şık ekranda belgeleri, elektronik çizelgeleri veya tasarımları daha iyi görün ve bunlarda kolayca gezinin. QHD çözünürlüğe sahip geniş 31.5 inç ekranı, FHD’den daha net ve daha geniş bir ekran alanı sunarak bol miktarda veri içeren işleri, yoğun hesaplamaları ve içerik düzenlemeyi kolaylaştırır. Tek kablo çözümü USB Type-C, HDMI ve DP bağlantı noktaları çoklu arabirim seçenekleri sunar. Smart Power ile entegre olan USB Type-C, dinamik tüketim ve akıllı güç yönetimi için şarj cihazı olarak da kullanılabilir.

 

Konuyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Yorumlarınızı Bekliyoruz