Otomatik Yenilemeli AutoCAD LT

Autodesk Aboneliğinin Avantajları

Esnek dönemler

İhtiyacınız olan yazılımı, ihtiyacınız olan süre boyunca kullanın; otomatik yenilemede ister aylık ve ister 1 yıllık abonelik opsiyonlarıyla. (Manuel yenilemeli abonelikte ek olarak 3 aylık, 2 yıl ve 3 yıllık seçenekler de mevcuttur.) Otomatik yenilemeli aboneliğe sahip müşteri, abonelik yenileme tarihinden 1 hafta öncesine kadar otomatik yenilemeyi durdurduğu sürece kendisini bağlayıcı herhangi bir taahhüt olmayacak ve ücretlendirme yansıtılmayacaktır. Müşteri dilediği herhangi bir zamanda Autodesk hesabı üzerinden aboneliğin otomatik yenileme özelliğini iptal edebilir. İptal etmezse, bir sonraki yenileme döneminde lisans daha önce sağlanan ödeme bilgileri ile otomatik olarak yenilenerek kullanılmaya devam edilir.

Teknik destek

Karşılaştığınız sorunları hızlıca çözmenize yardım edelim. Tüm abonelere sunulan avantajlar: Autodesk destek uzmanları— Telefon görüşmesi planlayabilir, çevrimiçi sohbet edebilir (sınırlı kullanılabilirlik) veya e-posta gönderebilirsiniz. Uzak masaüstü yardımı— Sorun giderme işlemini uzmanlara bırakın. Çevrimiçi kaynaklar— Yardım dokümantasyonları, öğreticiler, eğitim videoları ve topluluk destek forumlarını içeren bilgi tabanımıza erişin.

En yeni yazılımlara erişim

En son yazılım sürümlerine ve geliştirmelere anında erişin.

Her yerden bağlanın ve işbirliği yapın

Yazılımınızı evde veya seyahat ederken kullanın. Çizimlerinizi bulutta paylaşın. AutoCAD mobil uygulaması aboneliğinize dahildir.

Önceki sürümlere erişin

Birçok Autodesk ürününün önceki sürümlerini indirin ve kullanın.

Yönetim Araçları

Yazılım lisanslarını, kayıtlarını ve kullanımını Autodesk Hesabınızdan basit ve etkili bir şekilde yönetin.

AutoCAD LT’nizi Kişiselleştirin

AutoCAD LT’nin önceki sürümlerinden dosyalarınızı ve özel ayarlarınızı taşıyın.

Yönetim Araçları

Yazılım lisanslarını, kayıtlarını ve kullanımını Autodesk Hesabınızdan basit ve etkili bir şekilde yönetin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir