Neden Office 365 Business Seçmeliyim?

Neden OFFICE 365?


  • Office Home and Business ile 1 (PC) cihaza office yükleyebilirsiniz ama office 365 business planı seçmeniz durumunda Office’in en güncel sürümünü 5 Pc veya Mac artı Windows Mobile, iPad, iPhone veya Android dahil 5 tablet yada mobil cihaza yükleyebilirsiniz.
  • Genel olarak, Office ile Office 365 karşılaştırıldığında, unutulmaması gereken en önemli noktalardan biride Office 365’in her zaman güncel olmasıdır. Böylece hiçbir zaman yükseltme yapmanıza hatta en yeni sürümü kullanıp kullanmadığınız için endişelenmenize gerek yoktur.
  • Office 365 Business ile 1 TB depolama ve paylaşım yapabileceğiniz Onedrive alanınız mevcuttur. Bu alanda dosyalarınız üzerinde ekibinizdeki arkadaşlarınızla birlikte çalışabilirsiniz.

  • Tüm kullanıcılarınızı ve lisanslarını office 365 yönetim panelinden takip edebilir ve dilediğiniz kullanıcıların lisanslarında değişiklikler yaparak gerekli yönetimi bu panel üzerinden sağlayabilirsiniz.
  • Office 365 planları dahilinde Microsoft üzerinden ücretsiz 7/24 teknik destek alabilirsiniz. Ürün güncelleştirmeleriyle gelen yeni bazı özellikler sadece office 365 içerisinde gelen office sürümlerine yansımaktadır. Ancak home&business 2016 ile birlikte bu özellikler kullanılamamaktadır.
  • Office Home & Business sürümünü tek sefer peşin olarak alabilirsiniz ancak office 365 business ürününde aylık yada yıllık satın alma opsiyonunu kullanabilir. Bu sayede her zaman en güncel sürümü kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir